2-news

Чистий двір — чиста країна!

28 березня 2014 року всі наші працівники прибирали, обрізали дерева, загрібали, фарбували паркани…. А головне, все це робили з посмішкою та веселим настроєм!

Для кожної людини важливо зберігати свій дім в чистоті і порядку. Працівники нашого підприємства з такими ж відчуттями відносяться і до свого „другого” дому – роботи!

28 березня 2014 року після вирішення важливих і метушливих завдань в офісі, всі вийшли на двір прибирати нашу територію.

Не дарма говорять „Приємно дивитися, коли люди працюють”, а ще хочеться додати – „Приємно не тільки дивитися, а й працювати в такому дружньому колективі!”
Працівники всіх відділів працювали разом, однією цілісною командою прибирали, обрізали дерева, загрібали, фарбували… А головне. Все це робили з посмішкою та веселим настроєм. Адже, кожен із нас розуміє, що зробив, здавалося б маленьке добре діло, прибрав територію, ми зробили свій вклад в ланцюжок: працівник – компанія — країна.

Кожний працівник окремо, і вся наша компанія разом, залишається вірною принципам екологічної відповідальності, і до цього закликаємо всіх наших партнерів!
P1010030 P1010048