big_beg_efektiv_upakovka_2_anons

Ефективна упаковка для сипучих продуктів

Споживачі м’якої поліпропіленової упаковки знайомі з перевагами даної упаковки для сипучих продуктів.

Виробники оцінюють високий попит на дану продукцію і тенденції до розвитку ринку поліпропіленової упаковки.

Кожний господар прагне не тільки нарощувати об’єми своєї продукції, але й зберігати її якісні характеристики до моменту продажу.

 упаковка для сыпучих продуктов

Втрати при усушці, утрусці, розпиленню при перевантаженнях, неакуратність людей, які виконують роботи, що пов’язані з завантаженням-вивантаженням – всі ці неприємні моменти може мінімізувати міцність і гнучкість поліпропіленової упаковки для сипучих продуктів.

М’який контейнер з поліпропіленової тканини (МКР, біг-бег) є тарою для розфасовки, транспортування, тимчасового зберігання сипучої і гранульованої продукції (в тому числі хімічної продукції), а інколи і рідини.

упаковка для сыпучих грузов

Існує широкий асортимент м’яких поліпропіленових контейнерів, які відрізняються типом і щільністю тканини, наявністю конструктивних елементів, вантажопідйомністю, кількістю ручок, комплектацією внутрішньою поліетиленовою вкладкою, типом завантажувального і вивантажувального пристрою, наявністю різного типу швів (ущільнення для захисту від просочування, пилу) і т.д.

Слід виділити переваги МКР в економічності, гнучкості, універсальності, зниженні затрат праці на процес упаковки, можливості перевезення вантажів різними транспортними засобами з перевантаженням, зручному складуванні на відкритих складах, перевалочних базах і, звичайно ж, в механізації робіт при завантаженні або розвантаженні продукції.

За строками експлуатації біг-беги класифікують як упаковку, що утилізується, оборотну та упаковку багаторазового використання. Перевагами гнучкої тари багаторазового використання є можливість легко складатися і економити місце при поверненні тари.

Частіше м’які контейнери біг-беги використовуються як транспортна тара в перевезенні вантажів промисловими підприємствами між собою. В таких випадках постачальник має в наявності обладнання для заповнення біг-бегів, а підприємство, яке отримує вантаж, обладнання для розвантаження.

Як правильно оформити замовлення?

В першу чергу, ми виділимо ряд факторів, які є визначальними при виборі упаковки для сипучих продуктів:

  • Ціна – залежить від щільності тканини, параметрів м’яких поліпропіленових контейнерів, наявності конструктивних елементів, інших особливостей конструкції.
  • Вантажопідйомність – може варіюватися від 0,5 до 2,0 т.  Також, потрібно розрахувати, як співвідносяться між собою вага продукції і об’єм, якщо це не враховувати упаковка може не вмістити всього вантажу чи бути завантаженою більше, ніж номінальна вантажопідйомність, що приводить до перевищення вантажопідйомності транспорту і можливостей обладнання при розвантаженні.
  • Безпека і збереження якісних характеристик вантажу. Необхідно вказати фактор безпеки (вираження запасу міцності) м’яких контейнерів. Фактор безпеки може бути 5:1 (при разовому використанні), 6:1 (разове використання з підвищеною кількістю перевантажень), 8:1 (багаторазового використання).
  • Властивості тканини, що використовується для пошиття МКР. При транспортуванні деяких, особливо небезпечних речовин, потрібна упаковка із спеціальної тканини. Для того, щоб забезпечити водонепроникність, потрібно використовувати ламіновану тканину. Також ми маємо можливість виготовляти упаковку із антистатичної та перфорованої поліпропіленової тканини.
  • Конструктивні особливості – до основних конструктивних елементів відносять кількість ручок (петель), варіанти завантажувального і розвантажувального пристрою, необхідність маркування, наявність вкладки, кишені, тасьми, етикетки, інших елементів.
  • Способи перевезення вантажів – визначають особливості конструкції і необхідність визначених характеристик біг-бегів. Працюючи з нашими клієнтами, ми допомагаємо визначити ту модель МКР, яка буде оптимально взаємодіяти з обладнанням, яке приймає участь в переміщенні вашої продукції від продавця до покупця. Так ми забезпечуємо максимальне збереження вашої продукції.

Наші кваліфіковані менеджери завжди готові проконсультувати вас з питань вибору і експлуатації м’якої поліпропіленової упаковки.