DSCN0588

„Грайф Флексіблс Україна” переможець регіонального етапу конкурсу„100 кращих товарів України”

Наше підприємство „Грайф Флексіблс Україна” стало переможцем регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості „100 кращих товарів України”

Всеукраїнський конкурс якості (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” – це престижний конкурс, що визначає кращі зразки продукції в різних номінаціях. Такий захід покликаний сприяти виробництву високоякісної і конкурентоспроможної продукції, підтримувати ініціативи і зусилля товаровиробників щодо поліпшення якості продукції, впровадження на підприємствах сучасних систем управління якістю, систем екологічного управління, а також підвищувати поінформованість засобів масової інформації та населення щодо якості продукції українського виробництва.

Продукція нашого підприємства „Контейнери м’які одноразового використання для сипучих продуктів” стала переможцем в номінації „Товари виробничо-технічного призначення” та нагороджена іменним дипломом переможця.

Церемонія нагородження пройшла 10 жовтня 2014 року в приміщенні Житомирської обласної ради. Керівники області, Голова обласної державної адміністрації, Голова обласної ради, та Генеральний директор ДП „Житомирстандартметрологія”, подякували всім переможцям за вагомий внесок в розвиток промисловості регіону, високу якість продукції, побажали нових здобутків в господарській діяльності та зміцнення бездоганної репутації підприємства.

Для нашої компанії перемога в престижному конкурсі якості продукції „100 кращих товарів України” – це визнання високої якості та конкурентоспроможності нашої продукції, визнання досконалості роботи підприємства, розуміння того, що наша робота необхідна для розвитку регіону та економіки країни в цілому.

DSCN0588 DSCN0593 IMG_2711 фото з дипломом