Копия IMG_187

Колектив компанії відсвяткував День Миру разом з дітьми

21 вересня визначено Генеральною Асамблеєю ООН як День Миру. Цей день проголошено днем відмови від насилля, припинення вогню у всьому світі.

Для України і наших мешканців День Миру актуальний як ніколи раніше. Кожен із нас, жителів, які люблять і цінують свою землю, свою незалежність і свободу, в цей день об’єднуються в бажанні жити мирно на своїй землі.

Співробітники компанії „Грайф Флексіблс Україна” підтримують заклик нашої корпорації до визначення цього дня як дня глобальної єдності , міжкультурного співробітництва і ненасилля.

Ми зробили свій вклад в корпоративний проект Touch Points of Peace в Україні.

IMG_1826_др

Представники нашої компанії відвідали дітей дитячого будинку-інтернату для дітей з обмеженими можливостями мовлення. Діти і вихователі раділи подарункам, новій шкільній дошці, бойлерам для нагрівання води, книгам, канцелярському приладдю, і звичайно, солодощам.

IMG_1869_дрДіти радо зустрічали наших колег, поздоровляли, бажали миру і процвітання нашій країні і всім-всім людям планети. Вихованці підготували тематичний концерт. В піснях і віршах вони донесли ідею любові до своєї батьківщини, ідею єднання заради миру на всій землі.

Кульмінацією зустрічі стало створення Прапора Миру, який об’єднав і дітей і дорослих в одному бажанні – зберегти мир на землі!

IMG_1850_дрПрапор, який подарували нам діти, буде мати гідне місце. Плануємо розмістити його перед центральним входом в офіс нашої компанії, поруч з державним прапором та прапором корпорації.

IMG_187Кожен працівник, що прийде на роботу та побачить прапор, відчує цінність та необхідність миру на землі. А ще, відчує єднання в бажанні зберегти мир, і вдячність тим, хто сам потребуючи, дарує нам тепло, ніжність і любов!