Миколай _6

Компанія „Грайф Флексіблс Україна” поздоровила дітей дитячого будинку зі святом Святого Миколая

День Святого Миколая – це надзвичайний святковий день, його можна навіть назвати казковим. Адже саме 19 грудня кожен хоче повірити в чудеса та отримати саме той подарунок, про який мріє.

І не важливо, дорослий ти чи дитина, маєш велику родину, чи вихованець дитячого будинку, в цей день всі рівні, всі чекають чудес, вірять в них! І, звичайно ж, чудеса здійснюються!

За допомогою компанії „Грайф Флексіблс Україна” стало можливим ще одне маленьке диво – свято і, звичайно, сам Святий Миколай, прийшов до діток Дитячого будинку-інтернату в селі Дениші.

Миколай _1Діти готувалися до приходу Святого Миколая. Кожен написав лист, в якому розповів про свої добрі та гідні вчинки. Діти просили здоров’я для своїх вихователів, рідних та близьких, миру нашій землі і, звичайно ж, подарунки для себе – ляльки, машинки, розвиваючі ігри. „Доставці листів” посприяла наша компанія! Всі листи дійшли до адресата!

Дітлахи з нетерпінням чекали Святого Миколая, вірячи всією душею в здіснення їх дитячих бажань.

Свято вийшло незабутнім. Діти уважно слухали історію, яку Миколай розповів про себе, про своє дитинство і про необхідність робити добро людям. А потім розпочалися веселі ігри та захоплюючі конкурси. Діти веселилися, співали, танцювали, розповідали віршики, розгадували загадки.

У веселій та запальній атмосфері вечір пройшов дуже швидко. Наприкінці вечора кожна дитина отримала свій подарунок. Діти раділи та ділилися враженнями.

Зізнаємося чесно, занурившись в казкову атмосферу, атмосферу добра і невимушеності, так не хотілося прощатися з дітьми. Те добро, ніжність та щирість, що вони нам подарували, залишиться в наших серцях та відобразиться в наших вчинках.

Миколай _3 Миколай _6 Миколай _4 Миколай _5