Forbes2013MTCTEASER-300x2796

Компанія Greif в журналі Forbes

По даним журналу Forbes компанія Greif була відзначена однією із 100 найбільш надійних компаній Америки
Кожного року GMI рейтинг надає «Forbes» список 100 найбільш надійних компаній Америки.
Складаючи рейтинг, GMI розглядає специфіку обліку і управління більш ніж 8 000 відкритих акціонерних товариств Північної Америки. При оцінці кожної компанії GMІ як індикатори довіри розглядає такі фактори: проведення заходів високого ризику, методи декларування доходів і видатків, дії SEC, ризик банкрутства.

Хочу з Вами поділитися захоплюючою новиною, яка говорить про те, яку важливу роботу щодня виконують всі наші працівники.
18 травня 2014 року по даним рейтингового журналу «Forbes» компанія «GREIF» була названа однією із 100 найбільш надійних компаній Америки «America’s 100 Most Trustworthy Companies». Детальна інформація на www.forbes.com
Словник Вебстера дає визначення слова „надійний” як „той, на якого можна покластися, чи той, хто точно виконує свої обов’язки; гідний довіри”.
Нас відрізняло від інших компаній і те, що стандарти, по яким визначали переможців, зазначені в корпоративних стандартах GREIF Way.
Визнання авторитетного видання «Forbes» є доказом того, що наша діяльність відповідає місії і баченню корпорації GREIF.
Наші працівники наполегливо працюють щодня, щоб побудувати довіру всередині компанії, з нашими клієнтами та зацікавленими в співробітництві компаніями.
Культура прозорості, безпеки та поваги одне до одного відрізняють нас від наших конкурентів. Це заслуговує того, щоб бути визнаними.
Кожен із нас грає важливу роль в тому, щоб наша компанія була надійною та користувалася повагою.