YMB_6230

«Кожна дитина — художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку» Пабло Пікассо

YMB_62301 червня у Міжнародний день захисту дітей, компанія Грайф Флексібл Україна, разом з усіма працівниками, відсвяткували чудове свято дитини. В цей день на підприємстві відбувся конкурс малюнків, в якому приймали участь діти до 15 років. Працівники мали змогу розділити радощі цього свята разом зі своїми дітьми.YMB_6243YMB_6252

Темою конкурсу була сім’я, адже саме сім’я є найбільшим скарбом людини. Дитячі роботи на тему «Моя сім’я» — це образ майбутнього, який хочуть бачити діти, це мрія, яка рано чи пізно має стати реальністю. Тому саме у цей день, ми запропонували діткам усіх працівників самим намалювати майбутнє своєї сім’ї. Усе починається в той момент, коли дитина намагається відтворити свої думки, емоції, почуття на папері. Ми даємо можливість дітям висловити свої почуття і розвинути в їх свідомості яскраві, позитивні образи майбутнього, показати їм, як вони можуть зробити світ яскравішим і кращим.

YMB_6279

Підготовка до конкурсу тривала 2 тижні, тому усі бажаючі мали вдосталь часу, аби відтворити свої думки про сім’ю на папері. У конкурсі приймало участь 24 роботи, дітей різного віку. Усі вони були продемонстровані та високо оцінені. Дитяче свято включало в себе не лише демонстрацію та опис малюнків, кожним «художником», а й різні конкурси, за участю батьків, які включали в себе розважальні ігри та творчі конкурси.  Усі роботи юних митців відображали радість, щастя та гармонію, тому вони отримали своє почесне місце на стенді, який став окрасою нашого підприємства.

YMB_6314