s

Ми старанно захищаємо нашу безпеку та безпеку наших колег

На підприємстві „Грайф Флексіблс Україна” представники Товариства Червоного Хреста України провели курс навчання по наданню першої допомоги.

Люди – основа будь-якої моделі суспільного життя.

Життя і здоров’я працівників – найбільша цінність для роботодавця.

В корпоративних стандартах GREIF окремо виділено пункт „Уважність та безпека”. Це означає, що ми несемо відповідальність за все, що ми робимо, ми старанно захищаємо нашу власну безпеку, а також безпеку наших колег.

Наслідуючи принципи та цінності GREIF, 16-17 липня, 23-24 липня 2014 року для працівників підприємства було проведено курс з навчання навичкам надання першої допомоги. Навчання провели представники Товариства Червоного Хреста України по 12-годинній сертифікованій програмі, що відповідає Рекомендаціям Європейської мережі Червоного Хреста.

Наші працівники навчилися надавати першу допомогу, а саме: проводити первинний та вторинний огляд постраждалого, правильно здійснювати виклик кваліфікованих спеціалістів, проводити серцево-легеневу реанімацію, надавати допомогу при порушенні прохідності дихальних шляхів, при ранах та кровотечах, при травмах голови та хребта, при переломах, при невідкладних станах (інсульт, шок, судоми, гострий біль в животі, тепловий удар, переохолодження), при інфаркті міокарда, ранах, опіках, відмороженнях.

Теоретичний матеріал підкріплювався практичними завданнями. Кожен учасник спробував сам виконати необхідні дії при наданні першої допомоги в конкретно визначеному випадку. Учасники дізналися як правильно надавати допомогу, щоб не причинити шкоди потерпілому і самому собі.

Всі із захватом, цікавістю і неабияким артистизмом брали участь в моделюванні ситуації «масового ураження» та проведенні рятувальних операцій.

Учасники активно обговорювали питання, що передбаченні програмою, моделювали ситуації, що можуть бути пов’язанні з їх ділянкою роботи.

Знання, уміння і навички, отриманні працівниками під час курсу, допоможуть не лише виконати дії з надання першої допомоги, а й закріпити впевненість у собі, у своїй реакції в надзвичайній ситуації.

По завершені курсу навчання учасники склали іспити та отримали Сертифікат міжнародного рівня про закінчення курсів Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги.

А ще, кожен отримав впевненість в тому, що зможе допомогти своєму колезі, другу, родичу чи просто людині, що потребує першої допомоги!