IMG_2118

Найкраща новорічна іграшка та, що зроблена своїми руками


Поведінка та праця людини в колективі, переважно, залежить від того, які навики колективної роботи йому прищепили батьки. Саме тому дуже важливо виконувати різні цікаві завдання разом з своїми дітками.

Новорічні свята – відмінна можливість проявити творчий підхід та зробити новорічні іграшки своїми руками. Ми не втратили можливість скористатися цим. Працівники нашого колективу разом зі своїми дітьми приймали участь в конкурсі на кращу новорічну іграшку.

Ми задоволені, що колектив підтримав цю ідею, і всі активно приймали участь в конкурсі. Більшість дітей та їх батьків із захопленням працювали над створенням новорічних іграшок.


IMG_2118Роботи, що брали участь в конкурсі, вразили журі різноманіттям матеріалів, які були використанні, творчим підходом та майстерністю виконання.

Душевне тепло і гордість переповнювали нас, коли ми побачили ялинки, сніжинки та сердечка виконані в синьо-жовтій символіці.

Варто визнати, що виокремити кращі роботи було дуже важко, адже кожна іграшка була неповторною по своєму виконанню, красивою та незвичайною.

Побачивши роботи, нам дорослим, хотілося вірити в казку! Казку, що дарують нам наші діти.


На церемонії нагородження переможців, присвяченій Дню Святого Миколая, періоду, коли весь український народ відчуває передчуття новорічних свят, діти отримали від компанії „Грайф Флексіблс Україна” подарунки.


Іграшками діти прикрасили новорічну ялинку, яка щодня буде звеселяти їхніх батьків, дарувати відчуття новорічних чудес усьому нашому колективу.

Игрушки_миниатюраНовогодние игрушки