tkan_anons

Особливості поліпропіленової тканини

Частка використання поліпропілену для виробництва упаковки з кожним роком збільшується. Велика кількість поліпропілену використовується для виробництва тканини. Характерною особливістю поліпропіленової тканини є щільність її волокон (менше, ніж у інших видів синтетичних волокон). Із 1 кг поліпропілену можливо отримати 240000м моноволокна діаметром 0,075мм, тобто більше, ніж з будь-якого іншого синтетичного матеріалу, який застосовується у виробництві моноволокон. Невелика щільність поліпропіленового полотна в поєднанні з високою міцністю та еластичними властивостями, дає оптимальний результат. Поліпропіленова тканина має менший крип при постійному навантаженні, більш стійка до вицвітання і спроможна витримувати без коливань якісних характеристик вплив високої температури.

изготовление ткани из полипропилена

Є і недоліки, які обмежують можливість її використання – понижена гігроскопічність, незадовільне зафарбовування поверхні, не ідеальна морозостійкість. Для усунення недоліків в поліпропілен вводять різні добавки, які покращують необхідні властивості (наприклад, добавки з гідрофільними властивостями, чи засоби, які необхідні для фарбування, ультрафіолетові стабілізатори, морозостійкі добавки та інші).

производство полипропиленовой ткани

Так як упаковка із поліпропіленової тканини стає все більш популярною в силу своєї економічності і зручності у використанні, на ринку м’якої упаковки є необхідність у вдосконаленні характеристик поліпропіленової тканини.

Світовий досвід дає можливість виготовляти більш стабілізовану поліпропіленову тканину, вироби із якої можуть витримувати тривалу експлуатацію при умові впливу УФ- променів, морозу, вітру (різних опадів під відкритим небом).

Безперечно, що переваг у поліпропіленової тканини більше ніж недоліків. Це ідеальний матеріал для виробництва м’якої упаковки – мішків, біг-бегів різних конфігурацій, контейнерних, вагонних вкладок, слінг-бегів, чохлів.

Якщо у вас виникли питання по використанню, технічним характеристикам поліпропіленової тканини, ми з задоволенням відповімо на них.

Звертайтесь до нас за телефонами +38 (0412) 44-52-09, 44-52-08, через форму зворотного зв’язку на нашому сайті, чи пишіть на електронну адресу sales.ukraine@greif.com