Vi

Підсумки виставки „ПАК ЕКСПО 2014”

ТОВ „Грайф Флексіблс Україна” взяла участь у міжнародній виставці упаковки, обладнання та технологій для пакування „ПАК ЕКСПО 2014”.

В період з 9 до 11 квітня 2014 року в виставковому комплексі „КиївЕкспоПлаза” м. Київ вул. Салютна, 2-Б відбулася міжнародна виставка упаковки, обладнання та технологій для пакування „ПАК ЕКСПО 2014”.

Виставка об’єднала на своїй площадці виробників, постачальників, профільних вчених та спеціалізовані видання в сфері упаковки.

В рамках виставки були проведені конференції, круглий стіл, а також урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу „Українська зірка упаковки” та „Упаковка майбутнього”.

Компанія ТОВ „Грайф Флексіблс Україна” взяла участь у виставці і гідно представила свою продукцію – поліпропіленову упаковку для транспортування і зберігання сипучих та гранульованих вантажів.

Наш стенд відвідало більше 120 спеціалістів різних сфер господарської діяльності. Кожен отримав консультації з питань вибору параметрів упаковки, особливостей використання біг-бегів, контейнерних, вагонних вкладок, чохлів та слінг-бегів для визначених видів продукції.

В рамках виставки нами були проведені особисті зустрічі, встановлені результативні контакти.

Спілкування з потенційними і постійними клієнтами, конкурентами і партнерами дозволило нам отримати актуальну інформацію про потреби клієнтів, найближчі перспективи розвитку ринку м’якої упаковки.

За результатами виставки наша компанія була нагороджена дипломом «За краще представлення продукції».

diplomIMG_0290IMG_0276