6Ф Внутрішні поліетиленові вкладиші 2

Сировина на нашому підприємстві: Поліетилен

Поліетилен - це термопластичний прозорий полімер з високою хімічною стійкістю. Іншими словами, це насичений полімерний вуглеводень — твердий, безколірний, жирний на дотик матеріал. Він легший за воду, горить повільно синюватим полум’ям і без кіптяви.

Полімер, який випускаєть в промисловості різними методами, відрізняється густиною,молекулярною масою та ступенем кристалічності. Головною причиною, яка викликає різницю властивостей поліетилену є різна розгалуженість макромолекул: чим більше розгалужень в ланцюгу, тим вища еластичність і менша кристалічність полімеру.

Сировиною для нього служить найпростіший олефін — етилен. Поліетилен отримують шляхом полімеризації етилену при низькому і високому тиску.

Власне, базуючись на тому яким шляхом було отримано поліетилен, вирізняють його різновиди:

  • Поліетилен високої щільності (НDPE) – це поліетилен з лінійною макромолекулою і відносно високою щільністю (0,960 г/см³). Цей поліетилен, називають також поліетиленом низького тиску, його отримують полімеризацією зі спеціальними каталізаторними системами.
  • Поліетилен низької щільності (LDPE) — це поліетилен з порівняно сильно розгалуженою макромолекулою і низькою щільністю (0,916-0,935 г / см ³). Процес його отримання протікає при дуже високому тиску від 100 до 300 мПа і температурі 100-300 ° С, тому позначається так само, як поліетилен високого тиску.
  • Лінійний поліетилен високого тиску (LLDPE) або низької щільності — це еластичний м’який матеріал з щільністю від 0.915 до 0.925 г/см3 і підвищеною часткою молекулярних коротких відгалужень. LLDPE отримують найскладнішим і особливим методом, що використовує полімеризацію зі спеціальними каталізаторами — металлоценовими.
  • Поліетилен середнього тиску (MDPE) — це жорсткий продукт, що складається з суміші поліетилену високого та низького тиску (в певних пропорціях). Щільність MDPE становить від 0.926 г/см3 до 0.940. Цей матеріал володіє хорошою стійкістю до зламів і ударів. Крім цього, поліетилен середнього тиску більш стійкий до подряпин і розтріскування. Застосовується цей поліетилен для виробництва звичайних і термоусадочних плівок, мішків, господарських сумок і гвинтових ковпачків.

Щодо застосування цього матеріалу, то насправді він широко використовуваний, як у нашій країні, так і в світі загалом. Поліетилен використовується у найрізноманітніших галузях промисловості, сільського господарства, у побуті. А все тому, що цей матеріал – один з найдешевших полімерів і у світовому виробництві полімерних пластиків займає перше місце.

На нашому підприємстві виробляються поліетиленові вкладиші у поліпропіленові одно- і двопетельні біг-беги. Для виробництва вкладишів використовують поліетилен низької щільності. Саме такий вид поліетилену найбільше підходить для наших цілей.

Поліетилен має натупні переваги:

  • Один з найдешевших полімерів;
  • Хімічна стійкість;
  • Газо — і паронепроникність;
  • Захист продукту поміщеного у вкладиш від вологи і бруду;
  • Достатньо високий температурний діапазон для експлуатації вкладиша.

Вкладиші легкі в експлуатації, попереджають розсипанню сипучого продукту, яким завантажується біг-бег, та захищають від контакту з хімічно-активними речовинами. Всі одно- і двопетельні біг-беги на замовлення клієнта забезпечуються вкладишами із поліетилену, і можуть бути доставлені як складеними на палетах, так і намотаними у рулон. У будь-якому випадку, після отримання свого замовлення, клієнт може одразу використовувати біг-беги з поліетиленовими вкладишами за призначенням.

6Ф Внутрішні поліетиленові вкладиші 2