polip

Поліпропіленова м’яка упаковка

Поліпропіленова м’яка упаковка – ефективна упаковка для сипучих продуктів. Така упаковка зберігає ваш вантаж та ваші гроші! Упаковка для сипучих продуктів повинна володіти такими властивостями як стійкість до механічного впливу, міцність конструкції, можливість захистити вантаж від вивітрювання, а також впливу зовнішнього середовища. Для недопущення розсипання дрібнодисперсної сипучої продукції, ми виготовляємо біг-беги з одно -, двостороннім ущільненням швів. Правильно підібрана упаковка дає можливість знизити частку браку, зменшити видатки, таким чином, збільшити ваш прибуток.

Розглянемо декіль

ка видів сипучої продукції, для яких широко використовується м’яка поліпропіленова упаковка.

Добрива

Транспортування добрив вагонами з використанням вагонних вкладок зручне для великих сільськогосподарських підприємств. Але така упаковка не зручна для дрібних фермерських господарств, яким необхідні дрібніші партії. Щоб задовольнити потреби клієнтів, добрива завантажують в одно-, двохпетельні біг-беги по 1000 кг.

Продукцію, що упакована в таку упаковку, просто і зручно перевантажувати, якщо є необхідність змінити транспортний засіб при транспортуванні вантажу від виробника до підприємства, що вносить добрива в грунт.

Зерно

Україна – аграрна країна, а вирощування зернових культур  — основа рослинництва. Вирощене зерно потрібно транспортувати від виробника до споживача, і для цих цілей широко використовується м’яка поліпропіленова упаковка. Для великих партій, коли продукція транспортується морським транспортом, використовуються контейнерні поліпропіленові вкладки (тоді зерно засипають насипом в контейнер). При переміщенні зерна вагонами, використовують поліпропіленові вкладки в вагони чи на піввагони. Інколи виникає необхідність в транспортуванні зерна малими партіями, тоді зерно завантажують в біг-беги. Таку упаковану продукцію легко завантажувати, переміщувати і розвантажувати.

Сіль

Сіль ще здавна була коштовним продуктом. Сьогодні вона має не таку високу ціну, але стала незамінною в житті людей. Солі поділяються за призначенням на харчову, кормову, промислову, косметичну. Сіль вбирає в себе вологу, тому дуже важливо захистити цей продукт при транспортуванні. З цією метою використовуються м’які контейнери біг-беги із поліпропіленової тканини вантажопідйомністю 1000 кг з внутрішньою вкладкою.

Промислову сіль транспортують в вагонах, використовуючи ламіновані вагонні вкладки, чи розфасованою в біг-бегах.

Цемент

Цемент – один із матеріалів, який широко використовується при будівництві різних об’єктів. Цемент при попаданні вологи швидко псується, тому виникає завдання захистити продукцію при переміщенні і транспортуванні. Для такого вантажу як цемент, використовуються біг-беги із поліпропіленової тканини, що комплектуються поліетиленовою вкладкою. Вкладка фіксується в горловині, що унеможливлює вивітрювання і попадання вологи всередину м’якого контейнера.

Вище описано лиш декілька видів сипучої продукції. Сфери застосування м’якої поліпропіленової упаковки досить широкі. Звертайтеся до нас, і ми підкажемо, як м’яка поліпропіленова упаковка допоможе саме вам.