meshki_polipropilen_anons

Рекомендації спеціалістів при виборі поліпропіленових мішків

Поліпропіленові мішки – практична, проста і зручна упаковка для сипучих і гранульованих продуктів. В залежності від вимог клієнтів до поліпропіленових мішків, вони можуть бути виготовленими із тканини різної щільності, різних розмірів, можуть бути без ламінації або з ламінацією, без внутрішньої вкладки або з внутрішньою вкладкою.

Выбор полипропиленовых мешков

 

Поліпропіленові мішки – популярна упаковка

Причини, з яких даний вид пакувального матеріалу став досить популярним, очевидні. Вони надійні, зручні в експлуатації, доступні по ціні. Підприємства різних галузей використовують його у своїй діяльності. Оскільки попит на поліпропіленові мішки досить великий, ми вважаємо за необхідне детально висвітлити питання, які виникають при експлуатації поліпропіленових мішків, дати свої рекомендації.

Як правильно транспортувати, наповнювати і зберігати поліпропіленові мішки

  • Якщо ви плануєте транспортувати мішки при температурі нижче 0°С, перед транспортуванням необхідно їх витримати при кімнатній температурі добу.
  • Ефективніше мішки наповнювати за допомогою фасувального обладнання. При цьому температура вантажу, що завантажується не повинна перевищувати +60°С.
  • Рекомендовано при фасуванні заповнювати мішки на 95% від загальної місткості. Залежно від виду і способу упаковки продукції, що завантажується, степінь заповнення може варіюватися.
  • Якщо продукція упаковується в поліпропіленові мішки, які мають внутрішню поліетиленову вкладку, то необхідно перед завантаженням видалити із неї повітря.
  • Перед тим, як зашивати завантажений продукцією поліпропіленовий мішок з внутрішньою вкладкою, потрібно викачати повітря.
  • Завантажені продукцією мішки потрібно зберігати в чистому, зачиненому, сухому складському приміщенні. Рекомендовано розміщувати мішки в штабелях на дерев’яні піддони, решітки, зберігаючи відстань від обігрівальних приладів не менше 1 метра.

Ми будемо задоволені, якщо наші рекомендації допоможуть вам оптимізувати вашу роботу, зробити її ефективнішою.

Якщо у вас виникли питання по експлуатації, технічним характеристикам поліпропіленових мішків, ми з задоволенням відповімо на них.

Звертайтесь до нас за телефонами +38 (0412) 44-52-09, 44-52-08, через форму електронного повідомлення на нашому сайті або пишіть на електронну адресу sales.ukraine@greif.com.