25_06_1_s

Соціальні проекти – крок до підвищення ефективності роботи

Грайф Флексіблс Україна – одне з найбільших підприємств-виробників поліпропіленової упаковки. Ми не тільки виготовляємо якісну м’яку упаковку, але й турбуємося про наших працівників, реалізуючи ряд соціальних проектів.

При сприянні профспілки підприємства, наші працівники вже відвідали кращі місця України – парк „Софіївка” в м. Умань, видатні місця в м. Чернівці, м. Кам’янець-Подільський.

Цього літа діти наших колег мають можливість відпочити і оздоровитися на березі Чорного моря в дитячому оздоровчому таборі „Сонячний” (Одеська область). Чистий пісок, водяні забави, веселі естафети і, звичайно ж, золотий загар, залишать незабутні враження від відпочинку в „Сонячному”.

Ті, які більше полюбляють чисте, прохолодне хвойне повітря і не бажають далеко відпускати своїх діточок, можуть оздоровити їх в санаторії „Лісовий Берег” (м. Житомир). Лісове повітря та комплекс оздоровчих процедур допоможуть вашим дітям бути здоровими, а весела розважальна програма подарує діткам масу нових вражень.

В найближчий час ми плануємо туристичні екскурсії в м. Почаїв (Свято-Успенську Почаївську Лавру), в м. Вінницю (Вінницькі фонтани), м. Львів.

Від того, з яким настроєм і враженнями починається робочий день, часто залежать результати роботи. Ми робимо все можливе для того, щоб виготовляти для вас найкращу упаковку. А ще все можливе, щоб подарувати нашим працівникам нові враження, радість роботи в дружньому колективі.