Шпагат — незамінна річ в агробізнесі

Шпагат з полімерних матеріалів – це один з продуктів, цінність якого дуже часто недооцінюють виробники-велетні. Для початку варто розібратися, що таке шпагат і чим він корисний.

Отже, шпагат поліпропіленовий представляє собою кручену поліпропіленову фібрильовану нитку намотану на бобіну без втулки. Зазвичай, вага бобіни становить 5 кг.

Щодо застосування шпагату, то його використовують як універсальний пакувальний та обв’язувальний матеріал у різних галузях народного господарства: пакування та об’язування бандеролей, посилок, коробок, меблів, різноманітних дрібних вантажів, а також вантажів середніх габаритів. Використання поліпропіленового шпагату може посприяти підвищенню виробничих потужностей, оскільки він легший у використанні ніж, наприклад, сталевий чи оцинкований дріт, проте має таку ж само високу надійність і міцність. Позитивним економічним ефектом від використання саме поліпропіленового шпагату є його менша вартість – на 50-60% у порівнянні з дротяними виробами.

Використання шпагату не обмежується лише промисловими цілями, оскільки він також являється незамінним помічником у побуті, а саме його застосовують для підв’язування сільськогосподарських культур та в інших допоміжних цілях. У зв’язку з такою функцією, він отримав особливо широке використання в агропромисловому комплексі для кіпування та зв’язування сіна та соломи при заготівлі кормів, а також для підв’язування культур.

Поліпропіленовий шпагат (далі — шпагат) розрізняють за лінійною щільністю. Щільність шпагату вимірюється у тексах, що є одиницею лінійної щільності (г/км), і яка застосовується для визначення товщини волокон і ниток. Простіше кажучи, текс – це маса 1000 метрів нитки виражена у грамах. Для спрощення розуміння клієнтом продукту, ми використовуємо одиницю виміру – «асортимент», тобто кількість метрів погонних шпагату в 1 кілограмі.

 

Models_012

Звичайно ми випускаємо шпагат білого кольору, проте на побажання замовника, ми можемо виготовити продукт і в іншій кольоровій гамі.

Наш асортимент представлений від 300 до 1000, що відповідно у тексах означає від 3300 до1000. Це означає, наприклад, що у 500 асортименті на 1 кг товару припадатиме 500 метрів погонних, або у тексах – це буде відповідно значення 2000. Розшифрувавши його, ми побачимо, що це 1000 м важить 2000 г.

Шпагат, виготовлений з полімерних матеріалів, вигідно вирізняється тим, що у нього спостерігається підвищена міцність і стійкість до зовнішнього впливу. Він стійкий до впливу багаторазових згинів, стирання; не піддається впливу органічних розчинників, а також гарячої води і  лугів. Шпагат – це чудовий діелектрик, який до того ж має хороші теплоізоляційні властивості. Шпагат поліпропіленовий значно міцніший ніж шпагат з прядивних волокон чи паперовий. Відносно своїх побратимів такий різновид шпагату є легким, волого- і морозостійким, а також не піддається процесам гниття.

До недоліків вищезгаданого шпагату можна віднести відносно низьку світлостійкість, яка проявляється при довготривалому впливу ультрафіолету. Що, тим не менше, можна якщо не повністю, то частково усунути додавши при виготовленні УФ-стабілізатор. У теплицях же, де особливе світлове навантаження на шпагат може використовуватися саме такий різновид, при виробництві якого було використано відповідну кількість УФ-стабілізаторів, які попереджують передчасне старіння і руйнування поліпропіленового виробу.

Шпагат, який ми пропонуємо відповідає екологічним стандартам і вимогам по захисту навколишнього середовища. Серед його складників немає небезпечних для здоров’я речовин, що дозволяє його використання працівниками без особливих засобів захисту.

Наш товар пакується у термозбіжну плівку з етикеткою, де вказано асортимент і масу бобіни. Ви завжди можете отримати більш детальну інформацію зателефонувавши нам.