Syndiotactic_polypropene

Сировина на нашому підприємстві: Поліпропілен

Поліпропілен
Поліпропіле́н — синтетичний полімер, продукт полімеризації пропілену. Це безбарвна речовина з  густиною 920—930 кг/м3 при температурі 20 °С, і температурою плавлення 172 °С. Характеризується високою ударною міцністю, стійкістю до багаторазових згинань, зносостійкістю, низькою паро- й газопроникністю, високими діелектричними показниками. Поліпропілен не розчиняється в органічних розчинниках, стійкий до дії киплячої води і лугів; руйнується під дією азотної та сірчаної кислот, хромової суміші; відзначається низькою термо- і світлостійкістю.

 

Поліпропілен випускають у вигляді порошку білого кольору або гранул з насипною щільністю 0,4-0,5 г/см3. Випускають три різновиди поліпропілену – стабілізований, зафарбований та нефарбований.

 

На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,946 в кристалічному вигляді г/см3, що являється найменшим значенням серед всіх пластмас), проте твердіший, більш термостійкий, що проявляється у високій температурі плавлення, а також майже не піддається корозійному розтріскуванню. До інших позитивних сторін цього матеріалу можна віднести те, що він у меншій мірі ніж поліетилен схильний до розтріскування під дією агресивного середовища. Він успішно витримує стандартні випробування на розтріскування під тиском, що проводяться у найрізноманітніших середовищах.

 

Тим не менше, серед негативних характеристик поліпропілену можна побачити високу чутливість до світла та кисню. Власне, саме цим пояснюється набагато вища схильність поліпропілену до старіння, у порівнянні з поліетиленом. Старіння протікає дуже швидко і супроводжується різким погіршенням механічних якостей. Оскільки така чутливість знижується завдяки стабілізаторам, то саме тому, поліпропілен застосовується лише у стабілізованому вигляді. Стабілізатори захищають матеріал від руйнування як при переробці, так і в процесі експлуатації.

 

Поліпропілен виступає матеріалом для виробництва пакувальних матеріалів, мішків, тари, труб, деталей, технічної апаратури, пластикових стаканчиків, предметів домашнього вжитку, нетканих матеріалів, а також електроізоляційного матеріалу.

 

На сьогоднішній день поліпропілен займає 2-ге місце у світі серед полімерів по об’єму споживання з часткою 26%, поступаючись лише поліетилену. Частка полівінілхлориду, який займає 3-є місце у розмірі 18%, поступово скорочується на користь поліпропілену.  Якщо взяти до уваги лише поліпропілен, то 76% світового споживання поліпропілену припадає на гомо поліпропілен, решта ж – на сополімер.

 

Наша компанія ж спеціалізується саме на виробництві та реалізації поліпропіленових біг-бегів – одно-, дво- і чотирипетельних, чохлів, а також поліпропіленової тканини та шпагату. У тандемі із поліетиленовими вкладишами, біг-беги нашого виробництва стануть безпечною та надійною упаковкою для Вашого продукту, адже їх якість відповідає усім вимогам стандарту якості ISO 9001.