слінг3

Слінг-беги упаковка для переміщення фасованих вантажів

Слінг-беги – це вид м’якої упаковки, за допомогою якої ефективно переміщувати великі партії продукції, що упакована в малогабаритну тару. Слінг беги використовуються як групова упаковка чи, простіше кажучи, „мішок для мішків”.

Найбільш яскравим прикладом використання слінг-бегів можна вважати переміщення продукції, що упакована в 25 кг та 50 кг мішки.

Використання слінг-бегів – це відповідь на питання про те як оптимізувати витрати при завантаженні та розвантаженні.

І так, як це відбувається на практиці. Завантажені продукцією 25 кг та 50 кг мішки потрібно завантажити в контейнер чи вагон, а в місці призначення розвантажити. Використання слінг-бегів оптимізує процес завантаження та розвантаження.

Слинг 2_2 Слінг-беги у складеному вигляді компактні, вони швидко розкладаються і легко завантажуються мішками. Потрібно розкласти бокові сторони, залишити для наповнення відкриту частину дна. Час, який потрібно затратити щоб розкласти слінг бег, 1-2 хвилини.

Слинг 2_2Завантажені мішки вкладаються на дно слінг бега в „перев’язку”. Далі піднімаються бокові стінки, і групова упаковка готова до переміщення навантажувальним транспортом. Завантажені слінг беги переміщуються в контейнер чи вагон. Таким чином, групова упаковка тримає форму вантажу, а також захищає вантаж від протікання та засмічення зі сторони дна вагона чи контейнера.

На місці доставки продукція розвантажується в груповій упаковці, а  далі розвантажується сам слінг-бег.

Що ми економимо використовуючи  таку упаковку при переміщенні вантажу:

  • Час на завантаження та розвантаження.
  • Витрати на упаковку. Поліпропіленова упаковка коштує дешевше, може використовуватися декілька раз.
  • Місце в вагоні чи контейнері при транспортуванні.

Слінг-беги можуть мати різні модифікації, від прошитих в певній послідовності ременів до складних конструкцій з додатковими системами фіксації вантажу.

Вибір конструкції залежить від виду вашого вантажу та необхідності в тих чи інших конструктивних елементах.

Маючи повний цикл виробництва, наше підприємство виробляє м’яку поліпропіленову упаковку саме під параметри замовника.

Виходячи з досвіду роботи, вмінь та знань, наша технологічна служба розробила універсальну конструкцію слінг-бега. Слінг-бег вироблено з поліпропіленової тканини, дно 110см *110см, висота наповнення 130 см, чотири підйомні елементи (ручки).

Вантажопідйомність таких слінг бегів 1500 кг. Проведенні випробування підтверджують фактор безпеки 5:1.

Копия слінг3В таких слінгбегах можливо переміщувати практично всі гранульовані і сипучі вантажі, які упаковані в мішки: добрива, гранульовані полімери; цемент, інші сипучі та гранульовані будівельні матеріали; цурок, борошно, сіль, крупи, інші фасовані продукти харчування, сипучі харчові інгредієнти; комбікорми, упаковане в мішки насіння.

Підбиваючи підсумки, хочеться ще раз нагадати, що ринкова економіка створює необхідність оптимізації витратної частини роботи підприємства, і цим же дає можливість створювати нову більш ефективну продукцію, в тому ж числі і упаковку. Сьогодні ми маємо можливість використати розробки підприємств, оптимізувати свої бізнес-процеси та отримати прибуток.

Чи використаєте ви таку можливість, залежить тільки від вас!