tka1

Технічні тканини

Технічні тканини – це матеріал, який можна назвати одним із найбільш надійних. Перевага в тому, що вони, завдяки своєму складу (сировині, що використовується) і структурі, стійкі до дії хімічних і механічних факторів, не пошкоджуються при згинанні, стійкі до сонячного випромінювання, опадів.

Тканина наробляється із поліпропіленових ниток, що виготовлені у відповідності до нормативної документації.

tka2

Фізико-механічні показники тканини повинні відповідати нормативним показникам (по числу ниток, розривному навантаженню, витягуванню при розриві, ширині та щільності тканини).

Технічна поліпропіленова тканина випускається в рулонах, намотана на товарні вали щільно, без перекосу та загинання країв.

Рулон тканини упаковують в поліпропіленову тканину і фіксують упаковку рулону по краям.

Поліпропіленові нитки, а відповідно і вироби із них, володіють хорошими еластичними властивостями, а також тепло- і електроізоляційними властивостями, мають чудову стійкість до дії кислот, лугів, органічних розчинників. В цьому їх універсальність.

Технічна поліпропіленова тканина призначена для виготовлення тари, упаковки та інших виробів технічного призначення.

Основні показники технічних поліпропіленових тканин:

  • Поверхнева щільність, г/м²;
  • Структура тканини – число ниток тканини на 10 см (основи, утка);
  • Розривне навантаження тканини (по основі, по утку);
  • Видовження, % (по основі, по утку).

Кожний із цих показників визначає параметри, необхідні для майбутнього виробу.

Вибір тканини для упаковки, яка оптимально підходить саме під ваш вантаж, зробити не так вже і просто. Вирішити це завдання вам допоможуть наші менеджери. В рамках своєї компетенції, вони допоможуть вам визначити необхідні характеристики і зробити замовлення.

Звертайтесь, завжди із задоволенням допоможемо вам. Наші контакти: +38 (0412) 44-52-09, 44-52-08 чи пишіть нам на електронну адресу sales.ukraine@greif.com.