Використання упаковки в будівельній сфері досить широке. Це і переміщення корисних копалин, будівельних матеріалів, і їх зберігання в складських приміщеннях. Наша компанія „Грайф Флексіблс Україна” займається виробництвом продукції із поліпропілена, яка широко використовується в будівництві, сільському господарстві, металургії, харчовій промисловості тощо.

Однією із головних переваг застосування м’якої упаковки є швидкість і зручність завантаження/ вивантаження матеріалів. Поліпропіленова упаковка гарантує збереження сипучої продукції. При транспортуванні ви можете не турбуватися, що матеріал розсиплеться, чи в нього попаде волога, бруд. Міцні і легкі біг-беги поліпропіленові мішки, поліетиленові вкладки надійно захищають їх вміст від різних погодних умов і непередбачених обставин. За рахунок гнучкої структури, вони з легкістю адаптуються до завантажувальних пристроїв.

Також поліпропіленова тара нашого виробництва є незамінною для корисних копалин. При транспортуванні і зберіганні такого вантажу, дужа важливе збереження продукції при мінімальних витратах. Це завдання м’яка упаковка виконує відмінно.

Якщо вам необхідний надійний партнер з виробництва м’якої упаковки із поліпропілена, звертайтесь до нас.

Телефони: + 38 (0412) 44 52 08, 44 52 09, 44 54 92.

  • Цемент
  • Щебінь
  • Глина
  • Сіль
  • Cтружка деревини
  • Металеві концентрати

Однопетельні біг-беги

докладніше

Чотирьохпетельні біг-беги

докладніше

Чотирьохпетельні Q-беги

докладніше

Поліпропіленовий шпагат

докладніше

Чохли поліпропіленові

докладніше